Aktualności

Stadion Miejski w Szczecinie
więcej
Nowe zamówienie - koncern paliwowy.
więcej
Rozpoczęliśmy pracę dla duńskiej firmy DS Stålkonstruktion A / S.
więcej
ALSTAL KONSTRUKCJE powraca na rynki zagraniczne
więcej
Pracujemy przy rozbudowie szpitala w Gnieźnie
więcej
Podpisaliśmy umowę na budowę krytej pływalni w Kępnie
W piątek, 9 czerwca, podpisaliśmy umowę z przedstawicielami gminy Kępno (woj. wielkopolskie) na budowę krytej pływalni dla mieszkańców gminy.
więcej
ALSTAL laureatem Medalu Europejskiego BCC 2017
W środę Business Centre Club przyznał przedsiębiorcom z całego kraju Medale Europejskie. Już po raz drugi z rzędu dostała go inowrocławska firma Alstal Grupa Budowlana. Medal odebrał jej prezes, Jarosław Szczupak.
więcej
ALSTAL wybuduje Centrum Sportu w Błoniu
W dniu 25 maja 2017 w błońskim ratuszu odbyło się podpisanie umowy między Gminą Błonie a firmą ALSTAL Grupa Budowlana na budowę Centrum Sportu w Błoniu.
więcej
ALSTAL wybuduje zespół szkolno-przedszkolny w Poznaniu
W połowie maja podpisaliśmy umowę ze spółką Poznańskie Inwestycje Miejskie działającą w imieniu Urzędu Miasta Poznania na budowę zespołu szkolno-przedszkolnego w Poznaniu.
więcej
ALSTAL rozbuduje Szpital ZOZ w Gnieźnie
W dniu 10 maja 2017 roku pomiędzy ZOZ w Gnieźnie a generalnym wykonawcą, firmą Alstal Grupa Budowlana została podpisana umowa na dokończenie rozbudowy Szpitala Pomnika Chrztu Polski w Gnieźnie.
więcej
Wmurowanie kamienia węgielnego pod budowę Sądu Apelacyjnego w Poznaniu
Dziś podpisano i wmurowano akt erekcyjny pod budowę Sądu Apelacyjnego w Poznaniu. Fundamenty są już gotowe, bryła budynku będzie gotowa do końca tego roku - zapewnia Marek Cichoń, Wiceprezes Grupy ALSTAL.
więcej
Podpisanie Aktu Erekcyjnego pod budowę Ośrodka Radioterapii w Gorzowie
Ostatni dzień marca 2017 r. można uznać, za bardzo dobry dla mieszkańców północnej części województwa lubuskiego. W tym dniu Prezes Zarządu ALSTAL podpisał umowę z Zarządem Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Gorzowie Wlkp. na budowę Ośrodka Radioterapii.
więcej
Otwarcie Oddziału ALSTAL Gdańsk
Kontynuując przyjętą strategię oraz kierunek rozwoju firmy ALSTAL, otwarcie oddziału w Gdańsku jest kolejnym etapem ekspansji w celu kompleksowej obsługi inwestorów na terenie jednego z najprężniej rozwijających się regionów kraju, którego potencjał i atrakcyjność potwierdzają zarówno realizowane jak i planowane inwestycje.
więcej
ALSTAL buduje dla GAZ-SYSTEM w Poznaniu
W dniu 5 stycznia 2017 roku konsorcjum firm ALSTAL Grupa Budowlana oraz Demiurg podpisało umowę z Operatorem Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A.
więcej
Świąteczna pomoc Grupy ALSTAL
W okresie Bożego Narodzenia Grupa ALSTAL prowadzi szereg działań charytatywnych.
więcej
ALSTAL zmodernizuje budynek dla III Oddziału ZUS w Warszawie
ALSTAL Grupa Budowlana jest generalnym wykonawcą modernizacji budynku Warszawskiego Oddziału Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Warszawie.
więcej
Wmurowanie kamienia węgielnego pod budowę lodowiska w Bydgoszczy
W czwartek (6 października) na budowie lodowiska przy ulicy Toruńskiej 59 wmurowany został kamień węgielny. W tubie z aktem erekcyjnym znalazły się w bydgoskie gazety, okolicznościowe monety związane z bydgoskimi jubileuszami oraz fotografia starego...
więcej
Alstal dzieli się doświadczeniem, jako Generalny Wykonawca
Nauka i budowictwo są ze sobą nierozerwalnie związane, dlatego potrzebna jest stała wymiana wiedzy. Korelacja nauki i biznesu w naszej organizacji jest znacząca i mocno odczuwalna...
więcej
Alstal z kolejnym kontraktem w Poznaniu
Podpisaliśmy umowę na wykonanie kompleksowego remontu oraz rozbudowę zabytkowego budynku Komisariatu Policji w centrum Poznania wraz z robotami towarzyszącymi w zakresie zagospodarowania terenu.
więcej
Alstal wybuduje Sąd Apelacyjny w Poznaniu
Podpisaliśmy umowę na budowę nowej siedziby Sądu Apelacyjnego w Poznaniu. 5-kondygnacyjny gmach o powierzchni użytkowej 6,6 tys. m² i kubaturze 33,4 tys. m³ ma zostać oddany do użytku w ciągu 42 miesięcy. Inwestycja opiewa na kwotę niemal 37 mln złotych.
więcej
Prezes Alstal na XXVI Forum Ekonomicznym w Krynicy
Podczas tegorocznego Forum Ekonomicznego w Krynicy, Jarosław Szczupak podzielił się swoimi doświadczeniami w zarządzaniu Grupą Alstal. 7 września zabrał głos w panelu dyskusyjnym „Młodzi przejmują stery: sukcesorzy w firmach rodzinnych”.
więcej

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij