Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo i Higiena Pracy jest jednym z najważniejszych priorytetów działalności ALSTAL Konstrukcje. Wykwalifikowana kadra, zastosowane technologie i rozwiązania minimalizują ryzyko wystąpienia zagrożeń.

Bezpieczeństwo i Higiena Pracy to jedne z najważniejszych priorytetów działalności ALSTAL Konstrukcje. Wykwalifikowana kadra, zastosowane technologie i rozwiązania minimalizują ryzyko wystąpienia zagrożeń. Stałe monitorowanie terenu zakładu, procesów produkcyjnych, stanu technicznego instalacji oraz urządzeń wpływa na zapewnienie bezpieczeństwa pracownikom w jak największym stopniu.

Naszym Gościom, przed wejściem lub wjazdem na teren przedstawiane są podstawowe informacje dotyczące bezpieczeństwa i higieny pracy obowiązujące w jednostce m.in. :

  • bezwzględny zakaz poruszania się po zakładzie bez kasku ochronnego i kamizelki ostrzegawczej. W przypadku poruszania się poza drogami wyznaczonymi niezbędne jest obuwie ochronne z ochroną palców.
  • wprowadzony jest zakaz poruszania się osób postronnych bez opiekuna- przedstawiciela firmy Alstal.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij