Świadectwa bezpieczeństwa

W lutym 2013 roku otrzymaliśmy Świadectwo Bezpieczeństwa Przemysłowego I stopnia do klauzuli poufne wydane przez Agencję Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Bezpieczeństwo przemysłowe to wszelkie działania związane z zapewnieniem ochrony informacji niejawnych udostępnianych przedsiębiorcy w związku z umową lub zadaniem wykonywanym na podstawie przepisów prawa. Dokument stanowi dowód o pełnej zdolności do ochrony niejawnych informacji przez ALSTAL. Świadectwo uprawnia nas do wiarygodnego i godnego zaufania działania w zakresie realizacji strategicznych inwestycji dla organów administracji publicznej na terenie całej Polski.

Ponadto, jako nieliczna firma z branży budowlanej, otrzymaliśmy Świadectwo Bezpieczeństwa Przemysłowego III stopnia wydane przez ABW, które wskazuje na to, że nasza Spółka posiada zdolność do zapewnienia ochrony informacji niejawnych Unii Europejskiej oraz NATO oznaczonych klauzulą TAJNE.

Warto wspomnieć, iż większość naszych pracowników posiada dostęp do informacji poprzez posiadanie poświadczeń bezpieczeństwa osobowego z dostępem do informacji niejawnych oznaczonych klauzulą TAJNE i POUFNE.

Firma ALSTAL jest w pełni przygotowana do realizacji projektów dla organów administracji publicznej objętych klauzulą tajności. Jesteśmy Generalnym Wykonawcą obiektów m.in. dla Policji, Wojska, Szkolnictwa, Straży Pożarnej i wielu innych.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij