Kariera

Oferujemy pełną wyzwań pracę i atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do osiągnięć. Wierzymy, że poczujesz satysfakcję z pracy w naszej organizacji skupiającej ludzi wyznających wspólne wartości.

Wierzymy, że kapitałem naszej firmy są ludzie

Codziennie stawiamy czoła nowym wyzwaniom, z którymi doskonale radzi sobie zgrany, odpowiednio dobrany i wykwalifikowany zespół. Zatrudniamy około 500 pracowników. Połączenie ich zapału, ambicji i wiedzy z nowoczesną technologią stanowi wspólny mianownik efektywnie zrealizowanych kontraktów.
Oferujemy pracę pełną wyzwań i atrakcyjne wynagrodzenie adekwatnie do osiągnięć.

Rozwój to podstawa

Rozwój kadr naszego przedsiębiorstwa obejmuje szkolenia oraz doskonalenie zawodowe. Oferujemy podyplomowe studia menadżerskie i kursy podnoszące kwalifikacje. Specjaliści branży budowlanej mogą liczyć na dokształcenie się w kierunku odpowiednim do wykonywanych prac. Pracownicy budowlani i produkcyjni kierowani są na specjalistyczne kursy. Szkolenia to szansa na rozwój dla wszystkich pracowników Grupy ALSTAL.

Doświadczenie ma dla nas znaczenie!

Twoje długoletnie doświadczenie, to obietnica realizacji największych projektów.

Natomiast młodym pracownikom oferujemy możliwość zdobywania wiedzy u boku wykwalifikowanych inżynierów i specjalistów w branży budowlanej.

 

Oferty pracy
Niezależnie od tego, czy praca wykonywana jest w jednostkach zajmujących się generalnym wykonawstwem, budownictwem inżynieryjnym czy konstrukcjami stalowymi, wierzymy, że poczujesz satysfakcję z pracy w naszej organizacji.
więcej
Praktyki i staże
Grupa ALSTAL poprzez kreatywne projekty i działania, promuje społeczność akademicką oraz absolwentów wyróżniających się wiedzą, umiejętnościami i nieprzeciętnym talentem budowlanym.
więcej
Proces rekrutacji
W procesie rekrutacji zwracamy uwagę zarówno na doświadczenie zawodowe, jak również podejście do pracy oraz predyspozycje osobowościowe.
więcej
Dlaczego Alstal
Dołącz do Nas i wykorzystaj swoją wyobraźnię, pasję i umiejętności tam, gdzie zostaniesz doceniony!
więcej

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij