Dlaczego Alstal

Dołącz do Nas i wykorzystaj swoją wyobraźnię, pasję i umiejętności tam, gdzie zostaniesz doceniony!

Dlaczego Alstal?

Toruńska Motoarena została okrzyknięta najnowocześniejszym stadionem żużlowym w Polsce, a poznański kompleks sportowo - rekreacyjny Termy Maltańskie to najbardziej spektakularny projekt parku wodnego. Sukces tych i wielu innych inwestycji, to w dużej mierze zasługa profesjonalnej kadry, wykwalifikowanych pracowników budowlanych, produkcyjnych i biurowych, którzy stworzyli Nasz Zespół.
Dołącz do Nas i wykorzystaj swoją wyobraźnię, pasję i umiejętności tam, gdzie zostaniesz doceniony!

Wierzymy, że kapitałem naszej firmy są ludzie

Codziennie stawiamy czoła nowym wyzwaniom, z którymi doskonale radzi sobie zgrany, odpowiednio dobrany i wykwalifikowany zespół. Zatrudniamy około 500 pracowników. Połączenie ich zapału, ambicji i wiedzy z nowoczesną technologią stanowi wspólny mianownik efektywnie zrealizowanych kontraktów.
Oferujemy pracę pełną wyzwań i atrakcyjne wynagrodzenie adekwatnie do osiągnięć.

Rozwój to podstawa

Rozwój kadr naszego przedsiębiorstwa obejmuje szkolenia oraz doskonalenie zawodowe. Oferujemy podyplomowe studia menadżerskie i kursy podnoszące kwalifikacje. Specjaliści branży budowlanej mogą liczyć na dokształcenie się w kierunku odpowiednim do wykonywanych prac. Pracownicy budowlani i produkcyjni kierowani są na specjalistyczne kursy. Szkolenia to szansa na rozwój dla wszystkich pracowników ALSTAL Grupa Budowlana.

Doświadczenie ma dla nas znaczenie!

Twoje długoletnie doświadczenie, to obietnica realizacji największych projektów. Młodym natomiast oferujemy możliwość zdobywania wiedzy u boku wykwalifikowanych inżynierów i specjalistów w branży budowlanej.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij