Praktyki i staże

Grupa ALSTAL poprzez kreatywne projekty i działania, promuje społeczność akademicką oraz absolwentów wyróżniających się wiedzą, umiejętnościami i nieprzeciętnym talentem budowlanym.

W 2007 roku podpisaliśmy porozumienie z Uniwersytetem Technologiczno - Przyrodniczym im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy na rzecz wielopłaszczyznowej współpracy. W ramach umowy Grupa ALSTAL zobowiązała się m. in. do promowania studentów i absolwentów wyróżniających się wiedzą i umiejętnościami, do organizowania praktyk studenckich i staży dla absolwentów oraz do koordynowania działań kreatywnych na rzecz akademickiej społeczności.

Program praktyk studenckich

Jako nowoczesna i dzieląca się wiedzą firma, która inwestuje w młodych ludzi wdrożyliśmy bogaty Program Praktyk. Chcemy, aby studenci poznali specyfikę pracy w jednej z największych firm budowlanych w Polsce zdobywając praktyczną wiedzę, umiejętności i doświadczenie zawodowe.

Konkurs prac magisterskich i inżynierskich

Grupa ALSTAL poprzez kreatywne projekty i działania, promuje społeczność akademicką oraz absolwentów wyróżniających się wiedzą, umiejętnościami i nieprzeciętnym talentem budowlanym. Na bieżąco z ramienia ALSTAL powstaje wiele inicjatyw wspierających młodych i ambitnych ludzi.
Właśnie taką inicjatywą jest konkurs prac magisterskich i inżynierskich skierowany do studentów Wydziału Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska UTP.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij