Alstal Konstrukcje

Zajmujemy się produkcją i montażem konstrukcji stalowych o wysokich wymaganiach jakościowych. Specjalizujemy się w produkcji konstrukcji stalowych hal różnego przeznaczenia oraz innych specjalistycznych obiektów przemysłowych i kubaturowych urzyteczności publicznej.

Realizowane przez nas zamówienia oparte są o wiedzę wysoko wyspecjalizowanej kadry pracowniczej oraz o wszelkiego rodzaju uprawnienia i dokumenty potwierdzające naszą solidność, kwalifikacje i efektywność działania. Wśród nich znajdziemy m.in.: certyfikaty, świadectwa kwalifikacyjne, uprawnienia etc.

To stanowi podstawę aby zaoferować Państwu:

Prefabrykację konstrukcji stalowych

  • Zabezpieczenie antykorozyjne
  • Transport, w tym wielkogabarytowy
  • Efekty pracy ALSTAL Konstrukcje to kilkaset obiektów, wiele prestiżowych kontraktów powstałych z naszym udziałem w całej Polsce. Z każdym rokiem funkcjonowania działalności stawiamy czoła wyzwaniom dynamicznie rozwijającego się Rynku branży budowlanej. W 2013 roku poszerzyliśmy zakres Usług o Rynki Zagraniczne. Wyposażyliśmy park maszynowy m.in. o maszynę do wiercenia i cięcia profili walcowanych Voortman V630+VB1050. Rozbudowaliśmy Wytwórnię i Malarnię, tym samym zwiększając, przy udziale kooperantów miesięczny przerób do 900 ton.

 

Jesteśmy ukierunkowani do dokładność a opracowane przez nas technologie skracają czas realizacji Inwestycji. Jednym z elementów strategii Firmy jest nastawienie na ciągły rozwój i osiąganie coraz to wyżej postawionych celów. Nie ograniczamy się do produkcji tylko w jednym segmencie, a wykonujemy różne pod względem gabarytowym i przeznaczenia konstrukcje stalowe.

Cenimy sobie współpracę i dobre relacje partnerskie. Bardzo ważna jest dla nas komunikacja z Klientem, co umożliwia szybką reakcję na zmianę Jego oczekiwań. Gwarantujemy fachowe doradztwo oraz optymalizację kosztów na każdym etapie prac.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij