Zarząd

Zarząd ALSTAL Konstrukcje

A l o j z y  S z c z u p a k – Założyciel Firmy


Założyciel firmy ALSTAL. Z wykształcenia absolwent technikum mechanicznego. Otwierając zakład ślusarski rozpoczął działalność w 1976 roku, następnie w roku 1989 zmienił nazwę przedsiębiorstwa na Alstal Budownictwo i poszerzył działalność o budownictwo kubaturowe. W 1983 roku wraz z żoną Wandą kupuje ziemię w Radojewicach pod Inowrocławiem, początkowo z myślą o odpoczynku i rekreacji, a ostatecznie tworzy fermę trzody chlewnej oraz zakład mięsny Viando. Niewątpliwym sukcesem jest fakt, że nieprzerwanie od tylu lat są to firmy rodzinne, dwupokoleniowe. Pan Alojzy stery w obu spółkach przekazuje dzieciom, Alstal synowi – Jarosławowi, Viando córce – Magdalenie.

 

 

 

 

Jarosław  S z c z u p a k – Prezes Zarządu ALSTAL Konstrukcje


Absolwent Akademii Ekonomicznej w Poznaniu na Wydziale Ekonomicznym o specjalności Zarządzanie Przedsiębiorstwem, gdzie obecnie prowadzi przewód doktorski. Swoją wiedzą i nowatorskim spojrzeniem wspierał firmę od 1997 roku, kiedy rozpoczął pracę w nowotworzonym dziale generalnego wykonawstwa, następnie pełnił obowiązki Dyrektora ds. Handlu i Prokurenta. W marcu 2016 roku został Prezesem ALSTAL Grupa Budowlana oraz Prezesem Zarządu ALSTAL Konstrukcje.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij