Grupa Alstal

Grupa ALSTAL jest jedną z największych polskich firm świadczących kompleksowe usługi budowlane. Posiada czterdziestoletnie doświadczenie w projektowaniu i Generalnym Wykonawstwie inwestycji z zakresu budownictwa ogólnego oraz hal i konstrukcji stalowych.

grupaalstalbig

 

ALSTAL Grupa Budowlana
ALSTAL Grupa Budowlana jest jedną z największych polskich firm świadczących kompleksowe usługi budowlane.
więcej
ALSTAL Konstrukcje
ALSTAL Konstrukcje to wyspecjalizowana spółka zależna Grupy ALSTAL, która świadczy profesjonalne usługi, w zakresie budowy hal stalowych różnego przeznaczenia oraz produkcji i montażu skomplikowanych konstrukcji stalowych.
więcej
ALSTAL Serwis
ALSTAL Serwis to spółka zależna wchodząca w skład Grupy ALSTAL, która świadczy usługi utrzymania ruchu obiektów przemysłowych oraz inwestycji budowlanych i technologicznych zakładów.
więcej
ALSTAL Dom
Prowadzimy własną działalność deweloperską, a w naszej ofercie znajdują się mieszkania w nowoczesnych budynkach wielorodzinne oraz przestronne apartamenty.
więcej
AGB Budownictwo
Wykonaliśmy wiele budynków dla potrzeb służb mundurowych, spełniając najwyższe standardy i wszelkie procedury w realizacji prac...
więcej

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij