ALSTAL Grupa Budowlana

ALSTAL Grupa Budowlana jest jedną z największych polskich firm świadczących kompleksowe usługi budowlane.

Posiadamy 40-letnie doświadczenie w projektowaniu i generalnym wykonawstwie inwestycji z zakresu budownictwa ogólnego. Specjalizujemy się w budowie centrów biurowych, osiedli mieszkaniowych, obiektów dla wojska, realizacji publicznej infrastruktury sportowej. Budujemy obiekty przemysłowe wraz z wyposażeniem technologicznym oraz świadczymy usługi utrzymania ruchu w zakładach tego sektora. Dzięki swoim wyspecjalizowanym zakładom jesteśmy w stanie kompleksowo i sprawnie zrealizować inwestycje na każdym jej etapie poprzez zaprojektowanie obiektu, odpowiednie doradztwo i uzyskanie wszelkich wymaganych pozwoleń.

 

Zgromadziliśmy specjalistów z bogatym doświadczeniem, którzy poprowadzą Państwa projekty w oparciu o wysokie standardy wypracowane przez lata pracy przy największych projektach w kraju.

 

Liczne kontrakty na rynku krajowym i zagranicznym oraz przyznane certyfikaty i nagrody są świadectwem prężnego rozwoju firmy.

OBIEKTY BIUROWE

ALSTAL jest Generalnym Wykonawcą wielu obiektów biurowych, w tym pełniących funkcję infrastruktury publicznej. budowane przez firmę biurowce są nowoczesnymi obiektami, które spełniają wszelkie normy współczesnego budownictwa. Wpisują się w architekturę polskich miast, nadając im współczesny wygląd i wyjątkowy charakter.

OBIEKTY DLA SPORTU I KULTURY

Budujemy obiekty przeznaczone dla sportu, kultury i rekreacji. Wykonujemy kompleksy basenowe, które mają pływalnie zewnętrze, wewnetrzne, zjeżdżalnie, skocznie, sauny, wanny z hydromasażem.

ALSTAL buduje stadiony piłkarskie i żużlowe, które gromadzą na swoich trybunach tysiące kibiców.  Wykonujemy hale spotowo-widowiskowe, amfiteatry i sale sportowe.

 

 

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij