Podpisaliśmy umowę na budowę krytej pływalni w Kępnie

W piątek, 9 czerwca, podpisaliśmy umowę z przedstawicielami gminy Kępno (woj. wielkopolskie) na budowę krytej pływalni dla mieszkańców gminy.

W piątek, 9 czerwca, podpisaliśmy umowę z przedstawicielami gminy Kępno (woj. wielkopolskie) na budowę krytej pływalni dla mieszkańców gminy.

 

kepno 3

 

Miło nam, że pozyskaliśmy ten projekt. Wykonaliśmy już kilka podobnych projektów, więc mamy doświadczenie

- mówił wiceprezes Alstal Grupy Budowlanej, Marek Cichoń.

 

Przedstawiciele inwestora podkreślali ważność inwestycji dla mieszkańców gminy, którzy czekali na krytą pływalnię od wielu lat.

 

Firma Alstal podjęła się bardzo trudnego wyzwania

- mówił burmistrz Piotr Psikus.

 

Zaprojektowana pływalnia w założeniu ma być budynkiem energooszczędnym, łączącym funkcje rekreacyjną i sportową. W budynku znajdzie się basen pływacki (6 torów, 16 m x 25 m) z widownią dla ok. 160 osób. Będzie też basen szkoleniowo-rekreacyjny ze strefą do nauki pływania oraz licznymi atrakcjami dla dzieci, w tym: bicze wodne do hydromasażu, ławka i leżanki do hydromasażu. Będzie też m. in. brodzik ze zjeżdżalnią, interaktywna rurowa wewnętrzna zjeżdżalnia wodna z pomiarem czasu zjazdu i jacuzzi.

kepno wiz1

Inwestycja o wartości 33,1 mln zł ma być ukończona w październiku 2018 roku.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij