Konstrukcje obiektów sportowych

Wykonujemy konstrukcje stalowe obiektów sportowych z wykorzystaniem komponentów prefabrykowanych. W projektach stosujemy solidne materiały, nowoczesne technologie, a także zabezpieczenia antykorozyjne. Pracowaliśmy nad przygotowaniem obiektów sportowych w różnych miejscach na terenie Polski, w tym między innymi w Rzeszowie, Toruniu, Poznaniu. Efektem naszych prac jest między innymi konstrukcja zadaszenia trybun ze stali czy zadaszenie strefy rekreacyjnej term maltańskich. Projekt każdego dachu uwzględnia odpowiednią odporność na obciążenie wywołane masą samego zadaszenia, jak i opadów atmosferycznych oraz różnych sił wewnętrznych i naprężeń.

Produkcja konstrukcji nie ogranicza się wyłącznie do zadbania o funkcjonalność i walory użytkowe. Ogromne znaczenie, w szczególności przy reprezentacyjnych obiektach sportowych, ma także wygląd. W naszych realizacjach dobrze widać, że przywiązujemy dużą wagę do formy zewnętrznej przygotowywanych rozwiązań. Na naszej stronie mogą Państwo znaleźć fotografie naszych przykładowych realizacji.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij