Konstrukcje stalowe obiektów publicznych

Projektujemy i montujemy konstrukcje stalowe obiektów publicznych na terenie całego kraju. Przeprowadziliśmy realizacje między innymi w Gdańsku czy Sopocie, biorąc udział przy wykonaniu najbardziej reprezentacyjnych obiektów jak np. konstrukcja dachu Teatru Szekspirowskiego czy zadaszenie Opery Leśnej. Podejmowaliśmy także działania na zlecenie firm zagranicznych, w tym z Norwegii. Eksport prefabrykowanych elementów obejmował m.in. stalowe słupy, belki, wiązary, itp. Produkcja konstrukcji prefabrykowanych na cel obiektów użyteczności publicznej stanowi dla nas jeden z kluczowych filarów działalności.

Realizacje konstrukcji

Przedstawiamy fotografie z naszych przykładowych realizacji, które dobrze obrazują efekty naszych prac. Poszczególne realizacje obiektów użyteczności publicznej zawierają również krótkie opisy zawierające dodatkowe informacje o danym projekcie. Wskazują także zakres prac jakich się podjęliśmy, ponieważ podejmujemy się zarówno prefabrykacją, jak i montażem. Chętnie udzielamy dodatkowych informacji, także o naszych innowacyjnych rozwiązaniach.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij